Sadik Dostum Lessi

Sadık Dostum Lessi


16 yaşında babam bir köpek almıştı bana. Sevimli yavru bir köpekti, adını Lessi koymuştum. Kısa sürede köpeğe bağlanmış, evde geçirdiğim bütün zamanımı ona ayırır olmuştum. Çevresi tarafından soğuk diye hitap edilen bir insanım. Pekte arkadaşım yoktu. Doğal olarak kız arkadaşımda bulunmuyor.
Aslında 1,75 boylarında, sarışın, ak tenli, yakışıklı bir erkeğim. Ama ben kendimi erkekten fazla kadına benzetiyorum. Yüzümde ve vücudumda pek kıl bulunmuyor. Yaşım ilerledikçe Lessi de, ben de büyüdük. Artık aletim kalkıyor, cinselliğe alaka duyuyor, mastürbasyon filan yapıyordum. Evde yalnız kaldığım zamanlar çırılçıplak soyunuyor,
aynanın karşısına geçip vücudumu izliyor, kalçamın güzelliğine kendim bile hayran kalıyordum. Beyaz, yuvarlak ve toplu bir kalçam var. Daha sonra kendi kalçama bakarak mastürbasyon yapıyordum.Cinsel ilişkiyi sadece okuduğum dergilerde gözlemledim. Ne bir erkekle, ne de bir kadınla ilişkim olmadı. Bir keresinde gizlice ebeveyn ve babamın sevişmelerini izledim. Annemin babamın organını yalayışı,
babamın annemi art deliğinden düzerken, babamdan fazla annemin aldığı zevkle kendinden geçişi dikkatimi çekiyordu.Bu görüntülerden sonra arkadan nasıl bir beğeni alındığını merak etmeye ve kendi deliğimi parmaklamaya başladım ve bundan beğeni aldığımı ayrım ettim. Zamanla parmağımın yerini muhtelif cisimler almaya başladı.

Asıl hikayem dedemin ölümüyle başladı. Ebeveyn ve babam cenaze için köye giderken, ben kasvetli ortamları sevmediğimden evde kaldım. 2 gün gelmeyeceklerdi. Onların yola çıkmasıyla beraber içim içimi yemeye başlamıştı. Belki art dönerler düşüncesiyle 2 saat TV izledim. Daha sonra hariç kapıyı içeriden kilitleyip annemlerin döşek odasına yöneldim. Çırılçıplak soyunup üzerime annemin saten, seksi geceliklerinden birini giydim. Gerçekten fazla güzel olmuştum.

Dolaptan aldığım salatalığı, gıçımı iyice vazelinledikten sonra yavaş yavaş içime kaydırmaya başladım. İçimden gerçek, sıcak bir yarak olsa da, ben hiç uğraşmasam, domalsam, o da bana girse diye düş ediyordum.Bu düşünceyle salatalığı içime sokup çıkartırken, gözüm bir anda köpeğim Lessi’ye ilişti. Lessi ön ayaklarının üzerinde doğrulmuş, kulaklarını havaya, gözlerini bana dikmiş ve altından ufak aleti dışına çıkmış bir vaziyette izliyordu. Daha evvel bunu niye düşünememiştim ki?
Hemen doğrulup Lessi’nin yanına gittim. Önce başını sonrada aletini elimle oynamaya başladım. Küçücük alet gitgide büyüyordu.Lessi iyice gevşemiş, kendini yere bırakmıştı. Merakla kafamı uzatıp aleti ağzıma aldım. Sıcacıktı. Ben somurdukça Lessi tuhaf sesler çıkartıyor, sağımı solumu yalıyordu.

Hemen mutfağa gidip, kalçama ve deliğime bal sürdüm ve dönüp kalçamı Lessi’nin başına doğru çevirip aletini yalamayı sürdürdüm. Lessi balın tadını alınca olanca gücüyle kalça butlarımı, arasını ve deliğimi yalamaya başladı. Tanrım inanılmaz güzel bir şeydi. Kocaman, sıcak ve yaş dil kalçamın her noktasında geziniyor, bütün vücudum karıncalanıyordu. Lessi’nin dili aka ve uzundu. Usta badanacılar bile bir duvarı bu kadar hızlı fırçalayamazlardı.

Bu arada Lessi’nin aleti iri olmuş, normal bir erkeklik organından daha uzun ve kalın bir hal almıştı. Artık aleti içime almak istiyordum. Lessi’yi yerden kaldırıp 4 ayak üstüne getirdim ve aletini arkaya doğru uzatıp bir süre daha yaladım. götüm Lessi’nin salyalarıyla doluydu ve yarak aşkıyla şişmişti. Kendimi hiç bu kadar isterik hissetmemiştim. Bende 4 ayak üzerine geçip, elimle Lessi’nin yarağını göt deliğime dayadım. Deliğimin ağzı sıcacık yarağı kavramış, kalbim ilk yiyeceği yarağın heyecanıyla atıyordu.

Ben hazırlanırken Lessi hızlı bir hareketle kendini geriye itip, yarağını köküne kadar içime gömdü. göt deliğim biraz ağrımış ama alet içime kolayca kaymıştı. Lessi hırlayarak ileri art pompalıyor, bense inleyerek müthiş bir beğeni alıyordum. Kendimi tamamen Lessi’ye teslim etmiş, sadece inliyor, kendimden geçiyordum. İçimdeki yarak ise biraz daha şişmiş ve kalınlaşmış, deliğimi zorlamaya başlamıştı.

Çok geçmeden Lessi sıvılarını içime boşalttı.Hayatımın en zevkli dakikalarından sonra, sarhoş gibi olmuş, yarağım ise kazık gibi duruyordu. Lessi ise yere uzanmış, boşalmanın verdiği rahatlığın keyfini sürüyordu. Yavaşça Lessi’nin kuyruğunu kaldırıp, yarağımı deliğine dayadım. Lessi hiç kıpırdamıyordu. Yerden aldığım salatalığı köküne kadar deliğime soktum. Yine yavaşça sıcak deliğin içine

ittirdim ve pompalamaya başladım. Lessi sadece dilini dışarı çıkartmış, derin derin soluyordu. Köpeğimi de kendim gibi eşcinsel yapmıştım. Çok geçmeden köpeğimin arkasına boşaldım. Hayatımın en zevkli boşalmasıydı bu. Bu günden sonra kendimi muhtelif pozisyonlarda köpeğime siktirmeye devam ettim.
Artık öyle alıştı ki; ben soyunup domalınca derhal sırtıma ayaklarını dayayıp, içime köklüyor. Tabi kendi de sikilmekten fazla hoşlanıyor. Bundan sonra ne erkeğe, ne de kadına ihtiyacım yok. Köpeğimle birbirimizi tatmin ediyoruz. Şimdi yeni bir köpek alıp 3’lü yapmayı düşünüyorum. Köpeği olanlara da tavsiye ediyorum.