Otobusteki Kuzen

Otobüsteki Kuzen


Merhaba turk öykü severler sizlerle sevgili kuzenim ve onun çevresiyle geçen hikayelerimi paylaşmak istiyorum ben tam bir çorap ve ayak fetişistiyim yaşım 30 kuzenim ise benden 11 ıslak küçük alımlımı alımlı.. .Enfes ayakları muhteşem kalçaları ve sayemde geniş bir çorap gözüne sahip kaşarın tekidir her ne kadar şu an görüşmesekte onun ayaklarını çoraplarını ve götünü hiç unutmıycam 🙂Her neyse başlangıcımız bundan 4 5 sene öceydi. O zamanlar tam bir lolita ve çıtırdı şu an yazarken bile sikim hala kalkıyor. O zamanlar hususi bir okulda hazırlıktaydı yanlış hatırlamıyorsam. Arada dizi bize gelir bizde kalırdı. Dedim ya tam bir idadi kaşarı eteğini yukarı çeker ak muz çorapları ve frikikleriyle bana enfes ziyafetler çekerdi. Bende herkes yatınca sessizce odaya girer çoraplarını alır doğru tuvalete mastır yapmaya. Onları saatlerce koklar yalar ve belli yerlerine döllerimi akıtırdım.
Bulutlarda uçururdu…


Sabah onu uyku sersemi belki yanımda çorabını giyer diye beklerdim. Bazende yapardı beni bulutlara uçururdu. Çorabındaki lekeleri ayrım edermiydi yoksa ayrım etmiyor muydu hiç anlamadım ama giderken arkasından çorabındaki lekeler yani benim marifetlerimi seyrederken sikim kalkar doğru tuvalete. aslında o aralar ilişkim olan bir kaç hatun vardı ama hiç biri ilgimi onun kadar çekmiyordu.Neyse gelelim o müthiş güne. O gün iş yerime geldi, kaltak okuldan kaçmış, sinemaya gitmiş şimdide eve birlikte gidelim diyor. Cennet, canıma minnet. Hava yağışlı köprü trafiği nüzul ve otobüsler balık istifi daha ne isteyim:)) bizimki yine fiks kısa etek ak çorap bot ve kalın pembe bot çorabı. Her neyse ben tam saati ayarladım (en kalabalık saati). Hadi çıkalım dedim.Otobüsü bekliyoruz, yağmur yağıyor, durak tıklım tıklım. Kafamda plan belli; otobüse herkes saldırı edecek. Biz biraz daha art kalıp son binmek. Böylece merdivenlerde onu bir güzel düzmek ve otobüs geldi. Millet kendini nasıl atıyor. Bizde kalabalıkla ilerliyoruz. Otobüse bindik ama ama yanlış hesap. Ben bir basamak üstte kaldım bizimki arkamda. Onun arkasındanda 3 adam bindi.Ben bizimkine dönmeye çalıştım ama yarım dönebildim. Sikim sadece koluna değiyordu. Ben içimden küfürler sayarken otobüs öbür durakta durmadı bile. O anda bir şey dikkatimi çekti. Kuzenin arkasındaki herif yaklaşık 50 55 yaşlarında öbür adamlarda 35 40 yaşlarda bizimkine küçük yollu değdirmelere başladılar. Tam yumruğu sıktım dalacam ibnelere bizim kaltak gözlerini yummuş beğeni alıyor. Amına koyayım dedim ne bok yerseniz yiyin ama pozisyonum gereği her şeyi aleni ve net görebiliyordum.
Benden öbür gören yok…


Önce arkasındaki moruk bizimkinin eteği yukarı sıyırdı. Resmen kızı sikecek. Etrafa baktım benden öbür gören yok. öbür herif o kadar güzel kapatmış ki anlatamam. Üç el ani kuzenin götünde bacaklarında amında gezerken bende elimin tersiyle hafifçe göğüslerini sıkıştırıyordum. Ihtiyar olan sikini çıkardı kıçını arasına gömdü. Sadece hafifi hafif hoplatıyordu kızı.Bizimkinin gözler hala kapalı ama korkunç beğeni aldığı belli. Dudaklarını ısırıyor bir eli demiri tutarken öbür eli yanındaki lavuğun pantolonunun içinde. Dayanamadım ani bir hareketle yılan gibi döndüm. Sikim şimdi göğüslerine değiyordu. Herifle göz göze geldim gülüştük. Tanıyormuşsun gibi devinim yaptı. Bende kafamı salladım. Sonrada devam edin der gibi bir işaret. Şimdi dört şahıs kaltağın neresine gelirse elliyor mıncıklıyor sürtüyorduk. Ben bir yandan şanslı, bir yandan şanssızdım.Çünkü belden üstü tek benimdi ama beni ilgilendiren tarafı aşağısıydı. Bu arada ben sıkı bir şekilde boşaldım hatta pantolondan taştı aleni olan montunun önünden ak gömleğine biraz ıslaklık yayıldı ama o ayrım edecek durumda değildi. Herifler sırayla en az ikişer defa bacaklarına o güzelim çoraplara boşaldılar. Döller botlarına kadar akıyordu. Bu görünüm beni fazla tahrik etti. Herifler bizden evvel indi.Kuzenim yüzüme bakamıyordu. Otobüsten indik ve bir taksi tuttum. Doğru eve geldik. Içeri girdim. Saate baktım geç kalmıştım. 5 Dakika sonra aile fertleri teker teker damlayacaktı. Kuzene baktım daha sonra dedi. Yıkılmıştım ama önümden banyoya bir gidişi vardı, sebep bir kameram yok içim yandı doğrusu.Eteğini beline toplamış götü çıplak külotlu çorabı biraz aşağı sıyrılmış ve kıçı iç her yeri döl içindeydi. Evet sevgili dostlar bu macerayla başladı ilişkimiz. Art kalanı daha sonra. Hikayelerimin devamı gelecek. Sakın ayrılmayın, yazışmak isteyen arkadaşlar, bilhassa bayanlar, bekliyorum…