Karşı Komşumuz Ayla Hanım

Gecen yıl bizim evin karsısındaki apartmana yeni birileri taşınmıştı. Evimizin arkasında ufak bir bahcemız var onlarında balkonu bizim bahçeye bakıyor. Zaten kısa sure sonra annem samimiyeti kurmuş komşuyla. Ben zaten ılgılenmedıgım ıcın mahalledeki komşularla pek samimiyetim yoktur. Evde antika degerınde bir sandık var. Bahçede onu zımparalıyor müzik dinliyor ve soğuk bira ıcıyordum. Hava sıcak olduğu ıcın üzerimde sadece şortum vardı. Ter sırtımdan süzülüyordu. Tarımı silmek ve soğuk bir yudum bira ıcmek ıcın doğrulduğumda karsı balkondaki kadınla göz göze geldik. Oda çamaşır asıyordu balkona. Ben ona aldırış etmeden terimi sildim devam edecektim egıldım ve kadının sesiyle irkildim. Kolay gelsin dedi bende sızede dedim ve devam ettim. Kadın biraz bozuldu galiba derhal ıcerı gırdı. Uzunca bir sure isimle ilgilendim. Kafamı bir ara kaldırdığımda kadının beni ızledıgını ayrım ettim. Söyle bir dikkatli baktım. 35- 36 yaslarında sarısın hoş bir bayandı.sıcak olduğu ıcın askılı bir bady ve şort vardı üzerinde. O sırada annem geldi daha bıtmedımı dedi az kaldı bitecek dedim. Derken kadınla sohbet etmeye başladılar ve yeni komşumuz istek hanım diye beni tanıştırdı. Genelde edebiyat balkonlarda olduğumuz ıcın devamlı karsılaşıyor sohbet edıyor kaçamak bakışlarla birbirimizi süzüyorduk. Daha sonradan ogrendımkı istek hanım esınden ayrılmış bir de 6 yasında kız çocuğu varmış.parfümeri dükkanı sahıbıymıs.

Bir gün tekrar bahceyı sularken istek hanım seslendi. Çocuğu ufak olduğu için evden çıkamadığını bırkac parça marketten alınacak şey olduğunu söyledi. Tabı ne demek dedim. Derhal sıparıslerı alıp evine çıkardım. Kapıda teşekkür etti ıcerı çağrı etti. Birayı sevdıgımı bıldıgı için soğuk bira getırmıs bana bir tanede kendisi açtı. Başladık sohbete. O günkü kabalığım ıcın özür diledim kendisinden. Biralar su gibi gidiyor sohbet koyulaşıyordu. Kendisini nasıl bulduğumu sordu. Hepte benim basıma gelir böyle şeyler.Bende hoş ve güzel olduğunu yasına göre genç gosterdıgını vücudunun da oldukça canlı olduğunu söyledim. Mesut oldu elimi tuttu dudaklarıma ufak bir buse kondurdu.aptallaştım. ne yapacağımı bilemiyordum. Kalkıp gitmeyi denedim ama yalvaran gözlerle bana bakıyor ne olur gitme bende bir kadınım ıhtıyaclarım var sende anla banı dedi. Başladık öpüşmeye.çok güzel öpüşüyor ve penisimi dışarı çıkarmış okşuyordu. Çok gecmeden sertlestım. Derhal egıldı azına alacaktık derin derin kokladı ve ıste erkek kokusu özlemişim dedi. Öyle bir emıyorkı sanki yutacaktı. Ama yası aka olduğu ıcın gerçekten hararet biliyor ve profosyenelce davranıyordu. Hafif kadınlar gibi kur yapıyor arada küfür ediyordu. Üzerini soydum goguslerı meydana çıkınca hadi ne duruyorsun koparsana emsene karının goguslerını yala dedi ve basımı bastırdı goguslerıne. Şortunu ve kılodunu çıkardı parmaklarını ıcıne sokup çıkarıyor beğeni sıvılarıyla ıslattığı parmaklarını bana yalatıyordu.

Önümde diz çöktü ve penisimi goguslerının arasına aldı. Her turlu muameleyi fazla güzel uyguluyordu. Sık benim goguslerımı ağzımı diye emirler yağdırıyor sarı saclarını sağa sola savuruyordu. Hadi dizi sende dedi hem amını hem gotunu yalatıyor zevkten uçuyordu. Artık seni istiyorum gel erkegım gel kocacım dedi. Azgın bir fahıse gibi davranıyordu. Beni koltuğa savurdu ve penisimi tutup bir anda oturdu üzerine. Boğazından kısık bir ohhh sesi çıktı. Önce hareketsiz kaldı ve 5-10 sn sonra sarsılarak boşaldı. Mesut olmuş bir sekılde dudaklarıma yüzüme nereye denk gelirse öpücükler kondurmaya başladı. Onu reddetmedıgım ıcın teşekkür ediyor ne vakit isterse bana karılık yapacağını söylüyordu. Kalktık duş aldık ama ben daha boşalamamıştım ve ağrılar gırdı. Kendisine soyledıgımde merak etme ilacın bende devam edecegız dedi. Odadan bir vibratör getirdi. Benımkının neredeyse iki katıydı. O ne olacak dedim. Heryerımı doldur doya doya kanırtarak sık beni dedi. Altmısdokuz pozisyonunda birbirimizi yalamaya başladık. Hem penısımı hem testislerimi hem de Got delıgımı yalıyordu. Bende bos durmayarak amını yalarken vıbratorude art delıgıne yavaş yavaş sokmaya başladım. Kalçalarını oynatıyor daha rahat girmesini sağlamaya çalışıyordu. Sonra yerinden doğruldu arkasındaki vibratörü ıcınden çıkartmadan domaldı. Hem gotundekı vibratörü hem de amında beni mesut ediyor ve inliyordu. Yeniden boşalmaya başladı ama ben bu sefer durmaya niyetli degıldım. Derhal gotunden çıkardığım vibratörün yerini aldım. Art tarafı daha dardı ve daha fazla beğeni almaya başladım. Ben hızlandıkça inlemeleri,çığlıkları ve küfürleri artıyor beni de mesut sona yaklastıryordu. Dudaklarıma boşal beni mahrum etme yüzümü yıka sıcaklığını hissetmek istiyorum diye yalvarıyordu. Onu kırmadım ve boşalırken tek damlasını bile zarar etmeden yuttu.Mutfağa gidip dolaptan meyve salatası getirdi elleriyle yedirdi. Üzerindeki krem santıyı goguslerıne ve vajinasına surdum ve ısahla yalamaya başladım.üzerime aksi bir sekılde oturdu ve penisimin üzerinde zıplamaya kalçalarını çalkalamaya başladı. Salonda karsımızda ayna varmış fazla sonraları ayrım ettim. Meğerse aynadan kendini ızlıyormus. Kalçasını kaldırıyor gotune sokuyor 4-5 defa gidip geliyor tekrar çıkarıp önüne sokuyordu. Boşalacağımı söyledim ve gotunun derinliklerine boşaldım. Boynuma sarıldı kucağıma oturdu. Ne vakit istesem gelebılecegımı yasadıklarımızın aramızda kalacağını söyledi. Daha sonra fazla güzel vakit gecırdık. Onları da baksa vakit paylaşacağım sizinle.