Doyumsuz Ve Utangaç

Merhaba ben Kemal Bursalıyım 1,68 boyunda,65 kilo da 37 yaşında evli evi ve arabası olan normal bir Türk erkeği tipindeyim. Ben evli bir erkeğim,seksi ve sevişmeyi fazla seven biriyim, her gün sevişsem doymuyorum,ama karım bana ayak uyduramuyor ve bu yüzden sek açısından tam tatmin olduğum söylenemez. Neyse size 2 ay evvel başımdan geçen benim için fazla enteresan ve hoşuma giden bir anımı anlatmak istiyorum, ilk kere bir anımı yazıyorum. Bursada altıparmak semtinde bir kafede oturup yorgunluk çayı içerken içeriye giren 40 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğim alımlı ve güzel bir bayan girdi fiziği o kadar güzelki 25 yaşarındaki bayanlara taş çıkartacak cinstendi. Birde benim bir huyum var olgun bayanlaradan fazla hoşlanırım. Neyse etrafı şöyle bir süzdü ve benim karşımda olan abes bir masaya otudu.Masasına içecek geldi ve bir yandan da canı sıkılmış bir havası vardı.Gözlerimi bir türlü ondan ayıramıyordum ama bir taraftanda kendi kendime ayıp oluyor niye dikkatli bakıyorum diye kızıyordum. Ben bir taraftan da gazetemi okumaya çalışıyordum, bir baktım masamda bir gölge kafamı kafamı kaldırdım ve karşımda fazla beğendiğim bayan afedersiniz sigaramı yakacağım ateşiniz varmı acep dedi,bende çakmağımı çıkararak sigarasını yaktım ve bana deminden beri size bakıyorum sizi birine benzettim ama çıkaramadım isminizi sorabilirmiyim dedi bende afedersiniz ayakta kaldınız buyurmazmısınz masama dedim teşekkür ederek oturdu. Garsonu çağırarak birşeyler içip içmeyeceğini sordum birer içecek iştik.

Neyse 3-5 sene evvel yanlarında kocasının hususi şöförlüğünü yaptığı birine benzetmiş beni onun için sormuş. Laf lafı açarken biz sohbeti adi ilerlettik. İçimden kendi kendime ne kadar güzel ve bakımlı bir bayan böyle ateşli bir bayanla birlikte olmak için neler neler yardım diye düşünürken bana evli olup olmadığımı ve nereli olduğumu sordu bende evli olduğumu falan anlattım. O da evli olduğunu maddi durumu ve ortamının fazla iyi olduğunu ama herşeyinin olması mesut olmak için yetmediğini kocasının onu ihmal ettiğini en güzel çağının beyhude gittiğini söyledi. Bende şayet yanlış anlamazsanınız bir şeyler söylemek istiyorum dedim siz fazla güzel bakımlı alımlı hatta fazla seksi bir bayansınız nasıl olurda kocanız sizi bu güzelliklerden mahrum bırakır anlayamadım dedim. Oda bana gerçekten beni böylemi görüyorsun dedi. Evet dedim ve öyle ise kalk gidelim sana bir süpriz yapacağım dedi bende hayrola nereye gidiyoruz söylermisin dedim ve bana beyhude vakit kaybetmeyelim hadi kalkalım dedi ben şaşırmıştım ve garsona hesabı ödedim ve dışarıya çıktık. Dışarıda bulunan lüks bir arabaya bindik 10 dakika gittikten sonra güzel bir tripleks bahçeli güzel bir evin önünde durdu ve bana burası benim evim hadi eve gidelim dedi. Eve girdik ve aka bir salona oturduk sen biraz bekle ben biraz üstümü değiştirip geliyorum dedi ve bende beklemeye başladım 5 dakika sonra elinde iki kadeh şampanya ve üzerinde insanın kalbini durduracak kadar seksi kıyafetle yanıma geldi ve artık işin nereye varacağını kestirmiştim. Seninle tanışmamızın şerefine diyerek kadehlerimizi kaldrdık ve birer yudum iştik tam kadehimi masaya koyacakken ani dudaklarıma yapıştı ve sanki dudağım kaptu sandım.Öylesine güzel ve baştan çıkarıcı öpüyordu ki karşı koymak imkansızdı.Birden ayağa kalktı ve benide kaldırdı sonra diz çöktü ve fermuarımı çözdü benim ufaklığı dışarı çıkarttı ve başladı yalamaya öyle güzel yalıyordu ki müthiş beğeni alıyordum ve boşalıcağımı anlayarak ilk seferde ben acele boşalırım zaten gelmek üzereyim dediğimde sakın çıkarma ağzıma boşal dedi ve başladı yalamaya birkaç gelgitten sonra ağzına boşalmaya başladım ve o ise hala emiyor ve yalıyordu ve tamamını yutarak ve yalayarak iyice rahatlamamı sağladı.

Ben banyoya gidip bir duş alayım dedi duşunu alıp yine yanıma geldi. yine benim yarağımı eline aldı ve canım benim fazla güzel sikin var beni mesut etmeni sitiyorum dedi ve ağzına alıp yalamaya başladı yine benimki sertleşti ve yatağa uzandık.Başladım bütün her tarafını yalamaya ben yaladıkça o altımda inim inim inliyordu.Bacak arasına indiğim de pırıl pırıl tıraşlı güzel amı yalamaya başladım ve gittikçe soluk nefese kalmıştı ve sok artık erkeğim onu ta derinliklerimde istiyorum diye yalvarıyordu.Birden amına yerleştirdim hızlı bir şekilde gidip gelmeye başladım o ise kafasını bir oyana bir buyana sallıyor müthiş beğeni alıyorduki erkeğim benim daha hızlı daha hızlı dediğinde gelmek üzere olduğunu anladım bir iki gel gitten sonra sarsıla sarsıla boşaldı, benim sikimi çıkardı ve aslanım benim böyle siki dünyalara değişmem diyerek yine yalamaya başladı birkaç gelgitten sonra ağzının içine boşaldım oda bütün spermlerimi yuttu ve ve yatağa birlikte uzandık birer sigara yaktık o bir yandan sigarasını yudumlarken bir yandan da benimkini amade hale getiriyordu. Sonra arkasını dömeldi ve birde bani siyah icirimden sik sevgilim dedi.Önce bir parmağımla güzelce götünü rahatlatmaya başladım ve sonra yavaşça başını geçirdim ve ani köküne kadar tamamını soktum,öyle dar ve sıcakki sanki demiri soksan eriyecek cinsten ben hızlı ve katı bir şekilde götünden sikmeye devam ettim o ise canım sevgilim amım, götüm,ağzım hepsi senin parçala beni hızlı sik beni diye konuşuyordu.Ben iyice kökleyim gidip gelirken o ani kasılmaya ve yine orgazm olaya başlamıştı ben de daha fazla tahrik oldum hızlı hızlı götünü sikmeye başladım ve ani götünün derinliklerine boşaldım ve boşaldığım halde gidip geliyordum iyice rahatlayayım diye ve sonra sikimi götünden çıkardım ve yanyana yatakta yattık ve kendimize gelmeye uğraşıyorduk. Dinlendikten sonra banyomuzu birlikte yaptık ve birdefa da onu banyoda siktim.Üstümü giyindim ve gitmek için ruhsat istedim ve bir dakika dedi ve odaya gitti yanıma geldi ve cebime birşey soktu derhal cebime elimi atım ve baktım beşyüz dolar koymuş ben bu parayı kesinlikle alamam ben nakit için sizinle birlikte olmadım sizi beğendim,hoşlandım ve onun için dedim. Oda bana yanlış anlama ben bu parayı o gaye için değil hiç ama hiç bu kadar mesut olmamıştım onu için veriyorum ne olur al dedi ben almam dedikçe şayet almazsan beni üzersin vede bir daha seninle kesinlikle birlikte olamayız dedi mecburen almak zorunda kaldım.Yaşadığım anım olunca sizlere yine göndereceğim. Ben hayatımda hiç böyle güzel bir ortam yaşamamıştım